24. – 28. 6. 2024 PŘERUŠENÍ provozu mateřské školy

Vážení rodiče,
na základě projednání 9/57 schůze Rady ÚMČ Brno-sever a podle vyhlášky č. 14/2005 Sb. o předškolním, vzdělávání, § 3, odst. 2, ve znění pozdějších předpisů, přerušuje ředitel školy ze závažných organizačních a technických důvodů dne:

24. – 28. 6. 2024 provoz mateřské školy

Důvodem k přerušení provozu mateřské školy v uvedených dnech je kompletní rekonstrukce školní jídelny. Obědy budou mít děti odhlášené.
10. 6. 2024  Vedení školy

Školné na rok 2024/25

Částka pro rok 2024/2025 byla stanovena na 1000 Kč/měsíc. Bližší informace zde v tomto dokumentu.

ZÁPIS DO MŠ pro šk. rok 2024/2025

Přihlášku vygenerujete samostatně na adrese: www.zapisdoms.brno.cz v měsíci dubnu 2024

• k vygenerování přihlášky je nutné číslo pojištěnce (na kartičce zdravotní pojišťovny dítěte)
  • v případě obtíží lze využít pomoci pracovnice OŠMT MMB